COMO Restaurant, s.r.o.

Václavské náměstí 45/818
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.comorestaurant.cz/
Kontaktní osoba: Dušan Mackovič
Logo COMO Restaurant, s.r.o.
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Restaurace Como na Václavském náměstí hledá do svého týmu samostatného cukráře/cukrářku, který se nebojí vzít zodpovědnost do svých rukou.

Náplň práce

Příprava dezertů pro restauraci a bankety

Plánování práce v návaznosti na obsazenost a vytížení

Dodržování hygienických a bezpečnostních standartů

Požadujeme

Vyučení v oboru

Pečlivost a spolehlivost

Touhu zdokonalovat se

Flexibilitu

Nabízíme

Smlouvu na dobu neurčitou

Zajímavou práci v hezkém moderním prostředí

Dobré platové podmínky

Výborný kolektiv

Personální strava zdarma a praní uniformem

Multisport karta a další zaměstnanecké benefity

Možnost přenocování

Zázemí stabilní společnosti

COMO restaurant & cocktail bar patří k nejnavštěvovanějším pražským restauracím. Zakládá si na perfektním servisu, přátelském a zároveň profesionálním přístupu ke klientům a jejich maximální spokojenosti. COMO je synonymem kvalitní gastronomie. Koncept fusion kuchyně, který restaurace razí již několik let, se zařadil mezi trendy české gastronomie.