The Grand Mark Prague*****

Hybernská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.grandmark.cz
Kontaktní osoba: Martina Součková
Logo The Grand Mark Prague*****
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Opera
Nástup Dohodou

Pro luxusní butikový hotel v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici FRONT OFFICE MANAGER/KA. Pošli nám svůj životopis a staň se součástí našeho týmu zrovna TY!

Náplň práce

- zajištění, koordinování a odpovědnost za bezproblémový chod recepce

- dohled nad všemi operacemi na recepci (check in, check out, platby, stížnosti, reporty, fakturace, e-billingy apod.)

- komunikace s hosty a aktivní vyřizování jejich přání a stížností

- nábor a zaškolování nových zaměstnanců, motivace a rozvoj stávajících zaměstnanců

- spravování docházkového systému a plánování směn

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok

- plynulá čeština a angličtina slovem i písmem, další jazyky výhodou

- příjemný vzhled a vystupování

- spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita

- znalost hotelového systému Opera a zkušenost vedení teamu podřízených podmínkou

Nabízíme

- nadstandardní finanční ohodnocení + měsíční motivující osobní ohodnocení + další benefity jako mobil, internet, notebook

- příspěvek na stravování v hodnotě 130 Kč / den

- příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 3.000 Kč /měsíčně)

- půlroční a roční odměna

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Nástup: dohodou

Strukturovaný životopis v češtině a angličtině včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie zasílejte na emailovou adresu: martina.souckova@grandmark.cz

Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů. V případě, že se Vám do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti z důvodu upřednostnění uchazečů, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na obsazovanou pracovní pozici.