Divinis

Týnská 21
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 724646634
URL: http://www.divinis.cz
Facebook: https://www.facebook.com/diviniscz/
Kontaktní osoba: Lukáš Koubek
Logo Divinis
Restaurace
Praha 1
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Plat řešíme individuálně
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Hledáme kolegu/kolegyni,

na servis obědů a la carte.

Náplň práce

Samostatná akce u stolu, oibjednávání, markování,

kompletní sekvence servisu.

Práce samostatného číšníka.

Práce je na zkrácený pracovní úvazek.

Pracovní doba od 10 hod do 15 hod od pondělí do pátku.

Požadujeme

Ochotu, přijemné vystupování, přijemný vzhled, disciplínu.

Není nutné být z oboru. Nejdůležitější je chuť pracovat a bavit se prací.

Nabízíme

Platové podmínky rádi vysvětlíme při osobním jednání.

Divinis

Divinis představuje italské jídlo v té nejlepší podobě a právem patří mezi nejlepší v Praze. Jsme italskou restaurací se vším všudy - jednoduché suroviny měníme v něco velkolepého.