Holiday Inn Prague Congress Centre

Na Pankráci 15/1684
140 00 Praha 4, Česká republika
Tel: +420296895041
URL: http://www.holidayinn.cz
Kontaktní osoba: Romana Štěpánová
Logo Holiday Inn Prague Congress Centre
Hotel
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre přijme do svého týmu perspektivní zaměstnance, kteří se chtějí podílet na zvyšování kvality služeb. Přijďte mezi nás a staňte se součástí našeho přátelského kolektivu.

Náplň práce

   * banketový číšník/servírka
   * číšník/servírka pro snídaňový servis
   * číšník/servírka "Á la carte"

Požadujeme

   * min. vyučení nebo praxe v oboru
   * znalost AJ

Konkrétnější požadavky se liší dle konkrétní pozice. Bližší informace poskytne Mgr. Romana Štěpánová (tel.: +420 296 895 041), email: romana.stepanova@holidayinn.cz nebo na https://www.holidayinn.cz/cz/kariera

Nabízíme

   * 5 týdnů dovolené
   * 3 sick-days
   * personální stravování
   * práci v přátelském týmu a moderním prostředí
   * zázemí silné a stabilní společnosti
   * získáte možnost ubytování v rámci řetězce IHG za zvýhodněné zaměstnanecké ceny
   * získáte možnost parkování v hotelových garážích za zvýhodněné ceny
   * roční příspěvek na obuv

Životopisy posílejte na adresu: romana.stepanova@holidayinn.cz

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Kongresové centrum Praha, a.s., IČO: 63080249, se sídlem 5. května 1640/65, Nusle, Praha 4, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, telefon, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se můžete obrátit se stížností.

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele

Holiday Inn Prague Congress Centre

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.