the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 735 174 913
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktní osoba: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurace
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
35000 - 38000 Kč
Čeština, Angličtina
Nástup Dohodou

Do našeho stále se rozvíjejícího podniku hledáme BARISTU.  A protože nás děsně baví, co děláme a děláme to dobře, tak hledáme srdcaře, který zapadne do našeho kolektivu jak zadek na hrnec. Měl by jsi mít zkušenosti s přípravou kávy a obsluhy, musíš mít komunikaci v krvi a být milý by měla být jeho přirozenost. 

Počítej s tím, že se budeš postupně vzdělávat v oblasti italské gastronomie, nabídneme Ti lekce italštiny zdarma, protože budeš mít výraznou slevu na nákupy, tak budeš ochutnávat  a dostaneš šanci uplatnit Tvoje nápady a silné stránky a tím se podílet na chodu firmy.

Jezdíme na společné gastronomické cesty a rádi se vzděláváme. Máme rádi italský životní styl, máme skvělé zákazníky i dodavatele a práce nás baví. Počítej s tím, že naše práce je náročná, právě kvůli tomu, že chceme věci dělat jak nejlépe umíme a aby nás naše každodenní snažení naplňovalo.

Tluče ti nyní srdce rychleji? Tak popřemýšlej a napiš, proč by jsi u nás chtěl pracovat a přihoď k tomu tvoje CV s fotkou - lépe si tě zapamatujeme.

Náplň práce

práce za barem 

příprava vynikající italské kávy

obsluha a seřizování kávovaru

vína na skleníčku a další nápoje
Požadujeme

zkušenosti z podobné prodejní pozice v gastronomii a  
opravdový zájem o práci v hospitality segmentu
chuť učit se a nebát se mluvit

Nabízíme

Nabízíme

pracovní smlouvu na plný pracovní úvazek 
krásné prostředí s vůní a chutí Itálie 
možnost naučit se spoustu věcí o italské gastronomii a spoustu jich také ochutnat 
možnost poznávání produktů přímo v Itálii u našich dodavatelů 
dlouhodobou spolupráci 

Jsme nejen restaurace ale i výroba a retail potravin. V době pandemie jsme sice museli restaurační provoz omezit ale investovali jsme i do rozvoje a nyní jedeme v plném nasazení dále. JSME ZAMĚSTNAVATEL S TRVALE UDRŽITELNÝM TEMPEM ROZVOJE A HLEDÁME LIDI, KTEŘÍ OCENÍ ZÁZEMÍ STABILÍ SPOLEČNOSTI A VÝPLATU NA PÁSKU V PLNÉ VÝŠI.

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele

the italians wine food

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.
Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.