the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 735 174 913
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktní osoba: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurace
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
35000 - 40000 Kč
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Do našeho stále se rozvíjejícího podniku hledáme BARISTU / BARMANA.

Počítej s tím, že se budeš postupně vzdělávat v oblasti italské gastronomie, nabídneme Ti lekce italštiny zdarma, protože budeš mít výraznou slevu na nákupy, tak budeš ochutnávat  a dostaneš šanci uplatnit Tvoje nápady a silné stránky a tím se podílet na chodu firmy.

Jezdíme na společné gastronomické cesty a rádi se vzděláváme. Máme rádi italský životní styl, máme skvělé zákazníky i dodavatele a práce nás baví. Počítej s tím, že naše práce je náročná, právě kvůli tomu, že chceme věci dělat jak nejlépe umíme a aby nás naše každodenní snažení naplňovalo.

Náplň práce

·        servírování alkoholických a nealkoholických nápojů i míchaných drinků

·        příprava kávy

·        přijímání objednávek od servisu restaurace

·       péče o kávovar, mlýnek a ostatní baristické náčiní

·        udržování reprezentativního a atraktivního vzhledu baru

·        práce s pokladnou

Požadujeme

·        předchozí zkušenosti z oboru výhodou

·        komunikační dovednost a prozákaznický přístup

·       příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme

pracovní smlouvu na HPP, moznost naučit se spoustu věcí o italské gastronomii a také hodně ochutnat, možnost cest za našimi dovavateli, dlouhodobá a stabilní práce, pravidelný rozpis směn, férová mzda

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.