Restaurace Sezóna

Na Chvalské tvrzi 858/11
19300 Praha 20, Česká republika
Tel: 777205829
URL: http://www.restauracesezona.cz
Kontaktní osoba: Tomáš Konečný
Logo Restaurace Sezóna
Restaurace
Praha 20
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
dohodou + bonusy
Angličtina
Nástup Ihned

Jsi člověk, který je pracovitý a baví tě gastronomie? Tak to jsi právě ty koho hledáme do naší restaurace Sezóna v Horních Počernicích.

Náplň práce

Standardní práce číšníka.

Požadujeme

Spolehlivost, pracovitost a alespoň základní zkušenost s obsluhou.

Nabízíme

Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, úžasný kolektiv a zázemí rodinného hotelu.

Jsme příjemná rodinná restaurace na Praze 9, kde můžete ochutnat mezinárodní kuchyni i pravidelně připravované sezónní pokrmy pod vedením šéfkuchaře Jana Škrleho.