Avenue restaurant and bar

Vinohradská 1183/83
12000 Prague, Česká republika
Tel: 773008435
URL: http://avenuerestaurant.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/avenueprague/
Kontaktní osoba: Yelizaveta Potapenko
Logo Avenue restaurant and bar
Restaurace
Prague
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina, Němčina
Nástup Ihned, Dohodou

Hledáme Číšníka/ Servírku do nové otevírající restauraci na Vinohradech. Na danou pozici budeme příbírat více kolegu do provozu restaurace a baru. Své CV posilejte s fotografii do emailunebo rovnou volejte + 420 601 083 083

Náplň práce

Nápln práce
Klasická price servírky/ číšnika. Servis host
Obsluha a komunikace s hosty

Požadujeme

Praxe v oboru výhodou
Komunikativní znalost AJ znalost dalšího jazyka výhodou
Pracovotost, poctivost, komunikativnost

Nabízíme

HPP či dlouhodobou brigádu
Pracovní doba od 11.30-23.00
Plát: 100-110 kc za hodinu  + tip
Praci v prijemném prostředí a v mladem kolektivu