Villa Ritter Hotel

Krále Jiřího 991/1
360 01 Karlovy Vary, Česká republika
Tel: +420 733 248 125
URL: https://www.villaritter.com/
Facebook: https://www.facebook.com/VillaRitterDetoxHotel/
Kontaktní osoba: Marek Horvath
Logo Villa Ritter Hotel
Hotel
Karlovy Vary
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž, Výpomoc na akci, Sezonní práce
Čeština, Angličtina, Rusky
Nástup Ihned, Dohodou

Raw food restaurace Vitariana nabízí zajímavou práci v malém stylovém hotelu, příjemném prostředí a mladém kolektivu. Pozice je vhodná pro pracovníky kteří akceptují veganskou stravu.

Náplň práce

- Zajištění plynulého chodu malé restaurace
- Přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů
- Přijímání objednávek, komunikace s klienty
- Servírování a vydávání pokrmů a nápojů
- Nabízet stálé menu, vést si pokladnu
- Příprava a pomoc při pořádání akcí
- Podílení se na čistotě pracoviště

Požadujeme

Příjemné vystupování
Základní znalost ruského, případně anglického jazyka, Samostatnost
Týmová spolupráce
Flexibilita
Bezúhonnost

Nabízíme

Dobré platové podmínky, provize z prodeje služeb
Zázemí moderní hotelové společnosti,
Účast v training programu
Benefity v rámci společnosti CMA
Personální stravování, uniforma, mobil, pojištění

Možnost osobního i profesního rozvoje v rámci hotelového a restauračního řetězce společnosti CMA

Detox Hotel Villa Ritter

Historická villa v klidné čtvrti má 18 pokojů, 1 restauraci s vitariánskou stravou, terasu a zahrádku. Detox hotel Villa Ritter má své vlastní balneo, sauny, wellness a bazén.