Le Hotels Group

Ostrovní 32
11000 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.le-hotels.cz
Facebook: https://www.facebook.com/LeHotelsGroup
Kontaktní osoba: Martin Kuneš
Logo Le Hotels Group
Hotel
Praha 1
Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
dle dosavadních zkušeností
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Společnost Le Hotels Group hledá pro 5* hotel Grandior v centru Prahy vhodného kandidáta na pozici hotelového technika, a to na HPP nebo IČO.

Náplň práce

- menší opravy maleb, instalatérské a zámečnické práce

-preventivní údržba budovy hotelu

-operativní odstraňování závad

-odbornost dle NV Č.194/2022 Sb. výhodou nikoliv podmínkou

Požadujeme

- všeobecnou technickou zručnost a znalost

- předchozí praxe v hotelu výhodou

Nabízíme

- přátelské a příjemné pracovní prostředí

- skvělou dopravní dostupnost
- rozvoj profesních a jazykových dovedností
- zázemí stabilní investiční a hotelové společnosti
- práci po celý rok, výplatu včas

- možnost kariérního růstu v rámci celé společnosti Le Hotels
- Multisport kartu za zvýhodněnou cenu

- Zoo kartu
- 50% slevu do restaurací Le Hotels
- personální stravování za zvýhodněnou cenu
- další benefity po 1 roce u společnosti

Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.