Prague Style Outlet

Ke Kopanině 421
252 67 Tuchoměřice, Česká republika
Tel: +420 734210938
Kontaktní osoba: Jana Šponarová
Logo Prague Style Outlet
Restaurace
Tuchoměřice
Hlavní pracovní poměr
20 000 - 25 000 hrubého (+ pří
Nástup Dohodou

Úspěšná společnost AUTOGRILL Czech s.r.o , provozující např. restaurace Potrefená Husa a Krušovická Šalanda na Hlavním nádraží v Praze ,otevírá koncem dubna 3 nové restaurace v obchodním centru http://prague.thestyleoutlets.cz/ nedaleko letiště Ruzyně.

Pokud máte zájem pracovat v italské restauraci La Pasteria, Krušovické Šalandě či v trendy kavárně Flocafe, spoluotevřít tyto restaurace a neustále se rozvíjet, kontaktujte nás na emailové adrese sponarovajana@gmail.com nebo Tel: + 420 734 210 938

Náplň práce

Hledáme Servírky/Číšníky

Přátelská a profesionální obsluha hostů

Práce s pokladním systémem

12ti hodinové směny (10-22), krátký dlouhý týden

Požadujeme

Spolehlivé a usměvavé lidi se zájmem pracovat v oboru

Příjemné vystupování

Chuť učit se novým věcem

Základní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Férové jednání a přístup k zaměstnancům

Velmi dobré finanční podmínky (a vše na smlouvu)

Kyvadlová doprava na pracoviště z Prahy a z letiště bude zajištěna provozovatelem centra

Příspěvek na individuální dopravu pro každého – 2000 CZK/ měsíčně

Uniformu, stravování na pracovišti

Nástup ihned a zaškolení v našich stávajících provozovnách

Opravdová možnost profesního růstu

Úspěšná společnost AUTOGRILL Czech s.r.o , provozující např. restaurace Potrefená Husa a Krušovická Šalanda na Hlavním nádraží v Praze ,otevírá koncem dubna 3 nové restaurace v obchodním centru http://prague.thestyleoutlets.cz/ nedaleko letiště Ruzyně. Jsou to restaurace La Pasteria, Krušovické Šalanda a trendy kavárna FloCafe.