Lemon Leaf

Myslíkova 14
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: 776759490
URL: http://www.lemon.cz
Kontaktní osoba: Vladislav Lajgot
Logo Lemon Leaf
Restaurace
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Thai&Continental rastaurant v centru Prahy hledá vhodného uchazeče na pozici Barman.

Náplň práce

Příprava alko/nealko nápojů, koktejlů přijímání take out objednávek, komunikace s hosty, odpovědnost za svěřené zboží.

Požadujeme

Praxe v oboru, samostatnost, anglický jazyk na komunikativní úrovni, flexibilita, příjemné vystupování.

Nabízíme

Práce v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, vyplácení spropitného rovnou po směně.

Lemon Leaf

Jsme na trhu již 16 let. Patříme k nejoblíbenějším restauracím v Praze. Máme velké množství stálých zákazníků. Snažíme se být k ním slušní a nabízet lepší služby, než ostatní.