Pytloun Hotels s. r. o.

Václavské náměstí 779
110 00 Praha, Tschechien
Tel: 608022663
URL: https://www.pytloun-hotels.cz/cs/
Kontaktperson: Nina Glenk
Logo Pytloun Hotels s. r. o.
Hotel
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
dohodou dle zkušeností
Englisch
Eintritt nach Vereinbarung

Chceš být součástí v jednom z našich zavedených podniků a barové prostředí ti není cizí?

Máme pro tebe příležitost, stát se členem našeho týmu v restauraci. Rádi tě přivítáme u nás v  restauraci Talíř na pozici BARMAN / BARMANKA. Tvou každodenní náplní práce bude příprava svého úseku, servis nealkoholických nápojů, limonád, káv a alkoholu. Do práce budeš docházet pravidelně na krátký a dlouhý týden.

Náplň práce

· Prvotřídní příprava studených a teplých nápojů, drinků a koktejlů

· Budeš znát nabídku našeho nápojového lístku, prezentovat a doporučovat klientům vhodné nápoje

Požadujeme

· Měl by ses gastronomií bavit a poskytnout servis klientům na té nejlepší úrovni

· Základní zbožíznalství, mixologii a postupy příprav nápojů. V případě potřeb ti rádi se vším pomůžeme

Nabízíme

· Velmi dobré platové ohodnocení

· Benefity: 25 dní dovolené, slevu na firemní produkty, zvýhodněné mobilní tarify, aj.

· Multisportku

· Skvělý pracovní kolektiv, který si vzájemně pomáhá a společně vytváří nezapomenutelné zážitky hostům

· Kvalitním barové zázemí, ve kterém se ti bude dobře pracovat

Těšíme se na všechny reakce!