Central Management Agency

Poděbradská 1284/5
36001 Karlovy Vary, Česká republika
Tel: 702025417
URL: http://cmagency.cz
Kontaktní osoba: Sylva Broukova
Logo Central Management Agency

Hotel Karlovy Vary Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž

Náplň práce

Příprava všech produktů RAW kuchyně s veganskými prvky.  Pěstování a sklizeň bylinek z hotelové zahrady. Udržování hygienické čistoty v kuchyni a skadových prostorech. Objednávání zboží a zbožíznalství.

Požadujeme

Do nového unikátního konceptu 4* hotelu v Karlových Varech přijmeme kuchaře pro RAW a veganskou kuchyň. Požadujeme příjemné vystupování, bezúhonnost, samostatnost, ochotu spolupodílet se na komplexním produktu malého hotelu  a pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu.

Preferované PC znalosti

MS Word, MS Excel

Nabízíme

 Možnost osobního růstu, poskytnutí školení a účast na vzdělávacích projektech. Benefity: Osobní ohodnocení, pojištění, stravování, mobil, pracovní oblečení a dobré platové podmínky dle dohody.