SOKOLOVNA PRŮHONICE

Říčanská 118
25243 Průhonice, Česká republika
Tel: 720042852
URL: http://www.sokolovnapruhonice.cz
Kontaktní osoba: Jan Rott
Logo SOKOLOVNA PRŮHONICE

Restaurace Průhonice Hlavní pracovní poměr

Společnost IMOBA, a.s., provozovatel multifunkčního zařízení Sokolovna Průhonice, hledá vhodného kandidáta na vypsanou pozici.

Sokolovna Průhonice je dokonalé místo pro sportovní a kulturně-společenské vyžití. Vyhlášená nabídka služeb a perfektní servis jsou důvody, proč se do Sokolovny klienti tak rádi vrací.

Do našeho přátelského, mladého a energického týmu hledáme pracovitého a milého kolegu do restaurantu Sokolovny Průhonice. Nabízíme práci na HPP ve stabilní společnosti, atraktivní pracovní prostředí, osobní rozvoj, širokou oblast benefitů a zajímavé platové ohodnocení.

Náplň práce

- Kompletní obsluha hostů restaurace
- Poskytování informací a případně rad ohledně menu
- Vyřizování objednávek občerstvení
- Spolupracuje při přípravě a organizaci společenských akcí
- Spolupracuje s ostatními odděleními při zajišťování klientského servisu

Požadujeme

- Vyučení v oboru
- Trestní bezúhonnost
- Dobrou znalost AJ podmínkou
- Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
- Pozitivní, proaktivní, samostatný a odpovědný přístup k práci
- Loajalitu a odpovědnost za výsledky své práce
- Flexibilitu

Nabízíme

Práci na HPP s nástupem ihned
- Práce na směnný provoz (krátký/dlouhý týden)
- Atraktivní pracovní prostředí
- Přátelský a mladý kolektiv
- Zázemí silné a stabilní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Širokou oblast benefitů (příspěvek na stravování, možnost využití sportovního zázemí a další)
- Odpovídající platové ohodnocení včetně motivačního program a příplatků za práci o víkendech, svátcích a přesčasech.