jez koncept s.r.o.

Údolní
14700 Praha 4, Česká republika
Tel: 602579513
URL: http://www.jezkoncept.cz
Facebook: https://www.facebook.com/Jezkoncept
Kontaktní osoba: Daniel Prošek
Logo jez koncept s.r.o.
Party-/Eventcatering
Praha 4
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáte pohodovou práci od pondělka do pátku ?
Hledáte práci v příjemném kolektivu v moderně vybavené kuchyni s okny?
Jste férový a to samé i vyžadujete od ostatních ?
Zavedená gastronomická společnost s dvacetiletou tradicí hledá do svého teamu šikovného kuchaře.
Nulová tolerance chemických dochucovadel a um řemesla jsou předpoklady k nástupu do naší společnosti.

Náplň práce

Jedná se o přípravu teplých jídel pro naše kantýny a klienty kam jídla dovážíme.

Požadujeme

 ●  znalost receptur a technologických postupů
 ●  praxe v oboru
 ●  zdravotní průkaz
 ●  samostatnost
 ●  dodržování hygienických norem

Nabízíme

zavedená společnost
stabilní zaměstnání
firemní benefity (zaměstnanecké slevy, částečně hrazené stravování, apod.)
kariérní růst
přátelské prostředí
rozvoj kreativity
dobrá dopravní dostupnost (tramvaj, autobus, vlak)